რომელი კომპანია გვაწვდის რეგულაციების შესაბამის სამედიცინო პროდუქციას
ჯანდაცვის სამინისტროს მიერ მუდმივად იცვლება რეგულაციები, რომლის შესაბამისადაც, ყველა ადგილობრივი სამედიცინო დაწესებულება ვალდებულია, რომ შესაბამისი ცვლილებები განახორციელოს.
სამედიცინო მიმართულებით ოპერირებად ყველა კომპანიას სჭირდება მაქსიმალური მოქნილობა და მუდმივი მზაობა, რომ ფეხი აუწყოს ჯანდაცვის ცვლილებებს და დაიცვას ხარისხისა და უსაფრთხოების მაღალი სტანდარტები.
შესაბამისად, საჭიროა ვიცოდეთ იმ კომპანიების შესახებ, რომლებიც გვაწვდიან რეგულაციების შესაბამის სამედიცინო პროდუქციას, გამოირჩევიან სანდოობით, უწყვეტი და დროული მიწოდებით და შეგვიძლია სრულად მივანდოთ ცვლილებები ჩვენს კლინიკებში.
საქართველოს მთვარობის დადგენილებით, 2025 წლის იანვრიდან ყველა სამედიცინო კლინიკას, სტაციონარს, ვინც მონაწილეობას იღებს საყოველთაო ჯანდაცვის პროგრამაში, აქვს ვალდებულება გაიაროს საერთაშორისო აკრედიტაცია.
ამ დადგენილების შესაბამისად, 4Hospitals, რომელიც წამყვანი სამედიცინო პროდუქციის და სერვისების პროვაიდერი კომპანიაა ქართულ სამედიცინო ბაზარზე, გთავაზობთ რეგულაციის შესაბამისად მოთხოვნილ სამედიცინო აპარატურასა და ავეჯს.
4Hospitals 2014 წლიდან ახორციელებს უმაღლესი ხარისხის სამედიცინო პროდუქციისა და სერვისების მიწოდებას 300-ზე მეტი სამედიცინო დაწესებულებისთვის, სრულიად საქართველოს მასშტაბით.
მისი სწრაფვით ინოვაციებისკენ, პორტფელში არსებული ყველაზე მრავალფეროვანი სამედიცინო პროდუქციით, სწრაფი და უწყვეტი მომარაგებით, პროფესიონალ ინჟინერთა გუნდით, მსოფლიოს წამყვან სამედიცინო კომპანიებთან პარტნიორობით, მუდმივად მზარდი, მაღალკვალიფიციური გუნდით და სხვა მრავალი შემადგენელი კომპონენტით, 4ჰოსპიტალსს ლიდერი კომპანიების ხუთეულში გამორჩეული ადგილი უკავია.
მისი პროდუქციის ფართო ასორტიმენტი კი ნაწილდება შემდეგ ძირითად მიმართულებებში: სამედიცინო ავეჯი და აპარატურა, ტრავმატოლოგია, ლაპაროსკოპია, ქირურგიული სახარჯი მასალები, ლაბორატორია, პლასტიკური ქირურგია.
აღსანიშნავია ისიც, რომ პროდუქციის ნახვა შეგიძლიათ 4ჰოსპიტალსის განახლებულ შოურუმში, სადაც იმიტირებულ პალატებსა და საოპერაციო სივრცეებში სიზუსტით განლაგებული პროდუქცია შესაძლებლობას გაძლევთ უკეთ გაეცნოთ სამედიცინო მოწყობილობების სპეციფიკაციას და მიიღოთ ამომწურავი ინფორმაცია.

Which company provides us with regulated medical products?
The Ministry of Health is constantly changing regulations, according to which all local medical institutions are obliged to implement the relevant changes.
All companies operating in the medical field need maximum flexibility and constant readiness to keep up with changes in healthcare and maintain high standards of quality and safety.
Accordingly, we need to know about those companies that provide us with medical products that comply with regulations, are distinguished by reliability, continuous and timely delivery, and can fully entrust changes to our clinics.
According to the resolution of the Government of Georgia, from January 2025, all medical clinics and hospitals participating in the universal healthcare program are required to undergo international accreditation.
In accordance with this resolution, 4Hospitals, a leading provider of medical products and services in the Georgian medical market, offers medical equipment and furniture required by the regulation.
Since 2014, 4Hospitals has been providing the highest quality medical products and services to more than 300 medical institutions throughout Georgia.
With its drive for innovation, the most diverse medical products in its portfolio, fast and uninterrupted supply, a team of professional engineers, partnerships with the world’s leading medical companies, a constantly growing, highly qualified team , and many other components, 4Hospitals occupies a prominent place among the top five leading companies.
Its wide range of products is divided into the following main areas: medical furniture and equipment , traumatology , laparoscopy , surgical consumables , laboratory , plastic surgery.
It is also worth noting that you can view the products in 4Hospitals’ renovated showroom, where products accurately positioned in simulated wards and operating rooms allow you to better understand the specifications of medical devices and receive comprehensive information.