4Hospitals – Translumina International-ის ყველაზე პროგრესული პარტნიორი
სამედიცინო ბაზარი საკმაოდ დიდი და მრავალფეროვანია. იმისათვის, რომ კონკურენტუნარიანი იყო, საჭიროა გქონდეს უნიკალური ნიშა, რაც სხვებისგან გამოგარჩევს.
კომპანია გამოირჩევა ყველაზე მზარდი დინამიკით და, მიუხედავად იმისა, რომ ბაზარზე ერთ-ერთი ყველაზე ახალგაზრდაა, უმოკლეს დროში შეძლო, რომ გამხდარიყო ბაზარზე სანდო პარტნიორი, რომელიც დღეს 300-ზე მეტ ადგილობრივ სამედიცინო დაწესებულებასთან თანამშრომლობს.
4ჰოსპიტალსის მთავარ ღირებულებას ხარისხის მაღალი სტანდარტები და მომხმარებელზე ორიენტირებულობა წარმოადგენს. მისი პროდუქციის მრავალფეროვანი ასორტიმენტი კი 6 ძირითად მიმართულებაში ერთიანდება: სამედიცინო ავეჯი და აპარატურა, ტრავმატოლოგია, ლაპაროსკოპია, ქირურგიული სახარჯი მასალები, ლაბორატორია, პლასტიკური ქირურგია.
4Hospitals-ის წარმომადგენლობა მისი ექსკლუზიური პარტნიორის, Translumina International-ის ყოველწლიურ პარტნიორთა შეხვერდრას დაესწრო.
Translumina არის კარდიოლოგიის და მინიმალური ინვაზიური ქირურგიის სამედიცინო მოწყობილობების განვითარებისა და წარმოების სპეციალისტი კომპანია. დაარსების დღიდან, კომპანიის მთავარი ღირებულება ახალი პროდუქტებისა და ახალი ტექნოლოგიების განვითარება და არსებული პროდუქციის ასორტიმენტის მუდმივად გაუმჯობესებაა.
13 – 15 სექტემბერს, დუბაიში გამართულ შეხვედრაზე იმყოფებოდნენ კომპანია 4ჰოსპიტალსის დირექტორთა საბჭოს თავმჯდომარე, ნინო გამყრელიძე, კომერციული დირექტორი, გიგა კოხრეიძე, მიმართულების მენეჯერი, რატი შალამბერიძე და სამედიცინო წარმომადგენელი, კესო გოდუაძე.
შეხვედრაზე პარტნიორებმა განიხილეს განვლილი თანამშრომლობის პროცესები და დასახეს სამომავლო გეგმები, სადაც Transulmina-ს დამფუძნებლების მხრიდან მათი პარტნიორობა დადებითად იქნა შეფასებული. ამასთან ერთად, 4Hospitals გალა დაჯილდოებაზე 60 ქვეყნის პარტნიორებს შორის დასახელდა ყველაზე პროგრესულ პარტნიორად და შესაბამისი ჯილდო გადაეცა.
4ჰოსპიტალს აგრძელებს აქტიურ ჩართულობას ადგილობრივ თუ საერთაშორისო კონფერენციებში და არის ყველგან, სადაც ხარისხი მნიშვნელოვანია.

The medical market is quite large and diverse. In order to be competitive, you need to have a unique niche that sets you apart from others.
The company is distinguished by its fastest growing dynamics and, despite being one of the youngest on the market, has managed to become a reliable partner in the market in a very short time, currently cooperating with more than 300 local medical institutions.
4Hospitals’ core values are high quality standards and customer focus. Its diverse product range is divided into 6 main areas: medical furniture and equipment , traumatology , laparoscopy , surgical consumables , laboratory , and plastic surgery.
4Hospitals representatives attended the annual partners’ meeting of its exclusive partner, Translumina International.
Translumina is a specialist company in the development and manufacturing of medical devices for cardiology and minimally invasive surgery. Since its founding, the company’s core value has been the development of new products and new technologies and the continuous improvement of the existing product range.
The meeting held in Dubai on September 13-15 was attended by the Chairman of the Board of Directors of 4Hospitals, Nino Gamkrelidze, Commercial Director, Giga Kokhreidze, Direction Manager, Rati Shalamberidze, and Medical Representative, Keso Goduadze.
At the meeting, the partners discussed past cooperation processes and set future plans, where their partnership was positively assessed by the founders of Transulmina. In addition, 4Hospitals was named the most progressive partner among partners from 60 countries at the Gala Awards and was awarded the appropriate award.
4Hospitals continues to be actively involved in local and international conferences and is everywhere where quality is important.