როგორი იყო 2024 წელი 4Hospitals-სთვის?
2024 წელი განსაკუთრებულად წარმატებული და დინამიკური აღმოჩნდა სამედიცინო პროდუქციის პროვაიდერი კომპანიის 4Hospitals-თვის. კომპანიამ გადადგა მნიშვნელოვანი ნაბიჯები: გაზარდა სამედიცინო პროდუქციის პორტფელი, დააფიქსირა წლიური ბრუნვის 20 %-იანი ზრდა, გააფართოვა სასაწყობე ფართი და გუნდის შემადგენლობა. განსაკუთრებით უნდა აღინიშნოს ISO ხარისხის მენეჯმენტის სისტემის სერტიფიკატის მიღება, რაც კიდევ ერთხელ უსვამს ხაზს კომპანიის შეუფერხებელ ძალისხმევას, ყოველთვის შეინარჩუნოს მაღალი სტანდარტები და ხარისხი. ასევე აღსანიშნავია, ის აღიარება, რომელიც კომპანიამ საერთაშორისო ბაზარზე მიღოო: Translumina International-ის პარტნიორთა ყოველწლიურ შეხვედრაზე 4Hospitals დასახელდა ყველაზე პროგრესულ პარტნიორად. ყველა ამ გადადგმული ნაბიჯით 4Hospitals-მა კიდევ უფრო გაამყარა პოზიციები სამედიცინო ბაზარზე.
კომპანიის დირექტორთა საბჭოს თავმჯდომარეს, ნინო გამყრელიძის განცხადებით, ეს წელი გახდა არა მხოლოდ ზრდისა და განვითარების, არამედ ახალი შესაძლებლობების ათვისებისა და გუნდის გაძლიერების წელი. როგორც ის აღნიშნავს ,, ჩემთვის 4Hospitals-ის ხედვა და წარმატება ყოველთვის იყო და იქნება: ორიენტირებულობა ჩვენი კლიენტების საჭიროებებზე, ზრუნვა თანამშრომლების პროფესიულ გაძლიერებაზე და უცხოელ პარტნიორებთან სტრატეგიული პოზიციების გამყარებაზე. 2024 წელი იყო გარდამტეხი პერიოდი ჩვენი კომპანიისთვის, რადგან მასთან ერთად დავიწყეთ არა მხოლოდ ახალი შესაძლებლობების ათვისება, არამედ ჩვენი მომავალი სტრატეგიული მიზნების ახალი დონეზე მიღწევა’’.
,,ჩვენი მიზანია შევქმნათ გარემო და დავნერგოთ ისეთი კორპორაციული კულტურა, სადაც თითოეულ თანამშრომელს აქვს გადაწყვეტილებების დამოუკიდებლად მიღების ლეგიტიმაცია, ინიციატივების გამოვლენის მოტივაცია. შეუძლია განვითარდეს და ნაბიჯ-ნაბიჯ მიაღწიოს საკუთარ წარმატებას, რომელიც საბოლოო ჯამში კომპანიის წინსვლას განაპირობებს. ჩვენს ყოველდღიური საზრუნავი კი ჩვენი კლიენტების საჭიროებების შესწავლა, მათი მოთხოვნების დაკმაყოფილება, დროული და უწყვეტი სერვისის უზრუნველყოფაა და ზრუნვაა მათ კმაყოფილებაზე.“
2024 წელს კომპანიის თანამშრომლებმა აქტიურად მიიღეს მონაწილეობა სხვადასხვა ტრენინგსა და საერთაშორისო სემინარებში, რაც მნიშვნელოვნად გაამდიდრა მათი ცოდნა და გამოცდილება. ეს ინვესტიცია არა მხოლოდ გუნდის გაძლიერებას ემსახურება, არამედ დადებითად აისახება მომხმარებლების მომსახურებაზე და კომპანიის სტაბილურობაზე. პროფესიონალიზმი და მოტივაცია, რომელიც კომპანიის თითოეულ წევრს აქვს, 4Hospitals-ს არამხოლოდ ბაზარზე მდგრადობას უნარჩუნებს, არამედ მომავლისთვის ძლიერ საფუძველსაც ქმნის.

What was 2024 like for 4Hospitals?
2024 was an exceptionally successful and dynamic year for the medical products provider 4Hospitals . The company took significant steps: it expanded its medical products portfolio, recorded a 20% increase in annual turnover, expanded its warehouse space and team composition. Of particular note is the receipt of the ISO Quality Management System Certificate, which once again emphasizes the company’s unwavering efforts to always maintain high standards and quality. It is also worth noting the recognition that the company received in the international market: at the annual meeting of Translumina International partners, 4Hospitals was named the most progressive partner. With all these steps, 4Hospitals further strengthened its positions in the medical market.
According to the Chairman of the Board of Directors of the company, Nino Gamkrelidze, this year has become not only a year of growth and development, but also a year of seizing new opportunities and strengthening the team. As she notes, “For me, the vision and success of 4Hospitals has always been and will be: focusing on the needs of our clients, caring for the professional development of employees and strengthening strategic positions with foreign partners. 2024 was a turning point for our company, because with it we began not only to seize new opportunities, but also to achieve our future strategic goals at a new level.”
“Our goal is to create an environment and introduce a corporate culture where each employee has the legitimacy to make decisions independently and the motivation to take initiatives. They can develop and achieve their own success step by step, which ultimately determines the progress of the company. Our daily concern is to study the needs of our clients, meet their requirements, provide timely and uninterrupted service, and take care of their satisfaction.”
In 2024, the company’s employees actively participated in various trainings and international seminars, which significantly enriched their knowledge and experience. This investment not only serves to strengthen the team, but also has a positive impact on customer service and the stability of the company. The professionalism and motivation that each member of the company has not only keeps 4Hospitals stable in the market, but also creates a strong foundation for the future.