6 ივნისს, გადაცემა „იმედის დილას“ 4Hospitals-ის კომერციული დირექტორი – გიგა კოხრეიძე, ანზორ კვაშილავა – ქირურგი, GIELRSA- საქართველოს ინტერვენციული, ენდოსკოპიური, ლაპაროსკოპიული და რობოტული ქირურგიის ასოციაციის პრეზიდენტი და ირაკლი თორთლაძე – ასისტენტ-პროფესორი, ექიმი-რადიოლოგი, საქართველოს რადიაციული უსაფრთხოების ასოციაციის დამფუძნებელი და პრეზიდენტი ესტუმრნენ.
მათ სამედიცინო სფეროს ერთ-ერთ ყველაზე მნიშვნელოვან მოვლენა – GIELRSA II დაანონსეს, რომელიც საერთაშორისო სამედიცინო კონგრესია. იგი 27-28-29 ივნისს, ბათუმში, ქორთიარდ მარიოტში გაიმართება 4Hospitals-ის გენერალური სპონსორობით.
GIELRSA II აერთიანებს მრავალ საერთაშორისო და ადგილობრივ ექსპერტს ისეთ სფეროებში, როგორიცაა ჰეპატობილარული და ბარიატრიული ქირურგია, ინტერვენციული რადიოლოგია, ნეირორადიოლოგია, ტრანსპლანტაცია და სხვა.
ღონისძიება გამორჩეული იქნება ლექციებით, პრაქტიკული ვორქშოფებით და დისკუსიებით ჯანდაცვის გამოწვევებზე.

Guest on the program “Imedi Dilasha” – Announcement of the International Medical Congress – GIELRSA II
🔷 On June 6, the program “Imedis Dila” was visited by Giga Kokhreidze, Commercial Director of 4Hospitals, Anzor Kvashilava, Surgeon, President of GIELRSA – Georgian Association of Interventional, Endoscopic, Laparoscopic and Robotic Surgery, and Irakli Tortladze, Assistant Professor, Radiologist, Founder and President of the Georgian Radiation Safety Association.
🔷 They announced one of the most important events in the medical field – GIELRSA II, an international medical congress. It will be held on June 27-28-29, at the Courtyard Marriott in Batumi, under the general sponsorship of 4Hospitals.
🌍 GIELRSA II brings together many international and local experts in fields such as hepatobiliary and bariatric surgery, interventional radiology, neuroradiology, transplantation, and more.